19 Şubat 2014 Çarşamba

Bir genç kızın dramı

Teknoloji öyle girmiş ki hayatımızın içine şuan resmen elim kolum bağlandı. Akşam üzeri telefonumda ki tüm uygulamaları sildim, telefonumu sıfırlayayım dedim, ama pişman oldum. Hala açılmadı, bu kadar uzun süreceğini hiç düşünmemiştim. Aksilikler bununla da bitmiyor tabi, laptopun şarjıyla oldum olası düşmanız zaten, yine yaptı yapacağını..
Akşamdan beri sıkıntıdan patladım resmen.. Yemek faslı tv faslı diye oyalarım kendimi dedim ama, pek tv izleme alışkanlığım olmadığı için bu fasıllar kısa sürdü, oturdum eskiz defterimin başına biraz çiziktirdim.. Ama insanın yapacak işleri olunca kafasını veremiyor , en azından ben yapamıyorum.. Tasarımı hazırlanacak 3 firmanın kurumsal kimliği ve diğer firmaların menüsü, bir diğerinin afişleri ve yine hazırlanmayı bekleyen 3 adet logo çalışması.. Atılacak mailler, verilecek fiyatlar.İşler bunlarla da bitmiyor tabi, birde ek olarak boyanmayı bekleyen seramik siparişlerim, fırınlanmayı bekleyen diğer objeler ve 4 adet resim çalışması.. Ve bütün

17 Şubat 2014 Pazartesi

Eve Dönüş

Yine uzun bir aranın ardından buradayım..
önceleri bloga girmeden duramazdım şimdiler de ise hiç uğramıyorum..teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki, her gün yeni mecralarla tanışıyoruz..ve tabi bu da ilgi alanlarımızı değiştiriyor ister istemez..
çağa ayak uyduruyoruz.halbuki bloggerın ilk dönemlerin de nasılda popülerdi bu mecra ve yadsıyamayacağım bir şey var ki kendimi bilgi, sanat ve bir çok alan ile ilgili olarak geliştirmem de büyük oranda katkısı olmuştur.
ve bu yüzden benim için hiç bir zaman eski olarak nitelendirilmeyecektir..belki zaman zaman kopukluk yaşıyorum ama yine de sık olmamakla birlikte burada da paylaşım yapıyorum..

Artık eskisi gibi diğer sosyal mecralarda