21 Haziran 2012 Perşembe

gitsek diyorum!buralardan gidelim olur mu?
bir kaç mil öteye de olsa
gidelim…
 balkonda ben yalın ayakla dolaşayım ”üşüteceksin  soğuk bu mermerler” de
peynir olsun sadece kahvaltıda, birde ” bir ” içimlik sen kal .
masadaki örtüden kalan kırıntılarla hiç bizim olmayan  kuşları besleyelim,
paranın üzerine şiirler yazalım ,
… !

11 Haziran 2012 Pazartesi

Bebek şenliği 2012

bu gün okula gitmedim evden çıkmadım üşendim biraz .. ama akşama doğru  aklımda bebek bebek bebek diye bir sesli ışık yanıp sönmeye başladı :) bu gün bebek şenliğinin son günüydü hem gitmek istiyodum hemde üşeniodum ama  sonra bi anda kalktım hazırlandım ve gittik.. çoook eğlendim  iyi ki gitmişim ayrıca carnivale studio'nun sahibi lale ile de yüzyüze tanışmış olduk ayak üstü biraz muhabbet ettik bayıldım ona çok sevdim zaten ilgiylede takip ediodum :) tasarımları harika yakından görme fırsatı buldum.. en kısa zamanda  bi kaç üründen almam lazım :))
en çok takı standlarını  ve baykuşlu objelerin standlarını gezdim   hoş güzel  işler vardı..bi çok takı tasarımları birbirine benziodu ve inanılmaz pahalı buldum bazılarını bence gereksizdi uçmuşlar resmen sonuçta aynısından diğer standlarda da vardı..neyse  onların dışında en çokk zamanı da twigy ve ipanema da harcadım.. begendiğim ayakkabının küçük numarası kalmamış  bulurum diye o kadar  baktım gittim geldim  göz attım ama  yok .. çokta gözüm kaldı ..arkadaşlarım sıkılmasın diye  bakmaktan vazgeçtim :)
Bu sıra keyfime dicek yok hani maşallah allah nazarlardan saklasın ..dünüm ayrı özel  güzel bu günüm ayrı :)
dün önemli bi sınavım vardı ama hakkıyla üstesinden geldiğimi düşünüorum :) çok stresli bi gündü ama sonu rüya gibiydi :)) 

neyse susuyım biraz hadi fotolara bakın :) 

8 Haziran 2012 Cuma

Adalarda Objektifime Takılanlar


Önce Şarkıyı Açalım Yalnız Kuş 
İnsan aklına estiğini o an yapmalı ..Akşamın 16:30 ğunda  kalkıp adalara gidilir mi neden gidilmesin ki :)  çıktım evden koştura koştura ama vapuru kaçırdım..oraya kadar  gitmişim 1.5 saat vapur bekleyemezdim atladım turist teknelerine kimsede yoktu tek kişilik sefa yaparak adaya gittim :)

7 Haziran 2012 Perşembe

bol fotograf çekimli çooook keyifli harika bir gün daha ( Dikkat uzun araç )


Önce bu şarkıyı açıyoruz Aşk 

eskisi kadar sık yazamıyorum buraya aslında bunun içinde suçlu hissediyorum kendimi..garip belki ama öyle :) vakit bulamıyorum yada buldugumda yazmak istemiorum..anlatılıcak yazıcak şeyler birikince yıgılıo ve yazmak istemio insan :)

4 Haziran 2012 Pazartesi

yogun ve keyifli günlerden kısa kısa vol:4

Nihayet  okul bitiyor.. neredeyse bir hafta staj dosyası karın agrım  vardı..  öyle bi anda 2 gün içinde getirin denir mi hiç..ömrümden ömür gitti resmen..ama en nihayetinde  bu gün  sabah teslim ettim dosyamı çok şükür..bi an hiç bitmicek sandım o yaptıgım işlerin  çıktısını almak onları  6 aylık bir sürece bölmek tarihleri ayarlamak off hatırlayınca bile başıma agrı girio :) geçti bitti çok şükür..