29 Mart 2012 Perşembe

Atölyede ki Halimiz

uzun zamandır ne anatomi nede karakalem  çizemiorum..sürekli  grafik tasarım ( logo, katalog, vs, )  ve yağlı boya yapıyorum..zaten günümüzün çoğu dışarıda geçiyor..epey sipariş aldık bi yandan onları  yetiştiriyoruz bi yandan da duvar resmi yapıyoruz..iş toplantıları gürüşmeler  ziyaretler  yemekler derken zman akıp gidiyor..

yogun ve keyifli günlerden kısa kısa vol:3

son zamanlarda  yogunluktan bloga vakit ayıramıyorum..sürekli dışardayım yada atölyedeyiz..hep bir koşuşturma hali..bu gün biraz boşlugum oldu  bende fırsat bu fırsat diyerek  iki kelam edeyim dedim..

pazartesi günü  bahçeşehir üni deydik yine sayın mehmet ÇELİK hocam  bizi konsere davet etti saolsun.. kardeş türküler konserine katıldık..bu tempolu günlerde ilaç  gibi geldi bize..sergiden sonra görüşemediğimiz dostlarımızla abilerimizle de görüşüp sohbet etme fırsatını yakaladık..güzel bi akşamdı..


19 Mart 2012 Pazartesi

Tedirginim

“Eskisi kadar özlemiyorum seni,
Ve ağlamıyorum olduk olmadık zamanlarda..
Adının geçtiği cümlelerde, gözlerim dolmuyor..
Yokluğunun takvimini tutmuyorum artık.
Biraz yorgunum..
Biraz kırgın..
Biraz da kirletti sensizlik beni..
Nasıl iyi olunur henüz öğrenemedim ama
“İyiyimler” yamaladım dilime.
Tedirginim aslında, seni unutuyor olmak,
Hafızamı milyon kez zorlamama rağmen yüzünü hatırlayamamak korkutuyor beni..
Gel diye beklemiyorum artık,
Hatta istemiyorum gelmeni..
Nasıl olduğun konusunda ufacık bir merak yok içimde.
Arasıra geliyorsun aklıma, banane diyorum
Benim derdim yeter bana banane !
Alıştım mı yokluğuna ?
Vaz mı geçiyorum, varlığından ?
Tedirginim aslında..”

— Özdemir Asaf

15 Mart 2012 Perşembe

Van Boğaziçinde resim sergisi

bir kaç gündür sergi telaşımız var.. sanat danışmanlığını yaptığım ünlü ressam  sayın hocam Haydar Ekinek'in  van ile ilgili sergisi için koşturuyorum.. bi yandan da atölyede resim yapıorum  bi yandan okula gidiyorum bi yandan grafik tasarım işleri yapıorum.. ama son iki gündür kendi işimle ilgilenemiyorum diyebilirim.. müşterilerimi ihmal ettim  özellikle şu iki gün çok yogundum kuaföre bile gitmeye zamanı zor buldum ..neyse ki bu akşam tablolarımızı  astık  ve bitirdik ..ama tabi bu esnada başıma gelmeyen de kalmadı , aracımızın kapısına ayağım sıkıştı manikürde parmağımdan oluyodum, tabloları asarken elemanlardan biri üzerime düşüyodu neyse ki sağ sağlim eve gelebildim :) sanırım hiperaktifliğime nazar değdi :)