29 Şubat 2012 Çarşamba

Duyarsız Kalmayın Tepkimizi Gösterelim Bu insanlar Hala Bu Cinayetlere Devam Ediyor!!!TUZLA DOGAL YASAM PARKINDA YUZLERCE HAYVANIN KATİLLERİ;
ALİ KEMAL DURGUN
BEKİR BAYRAM
KAMURAN USLU

HALA KOPEK ÖLDURME GOREVLERİNE DEVAM EDİYORLAR !!!

BU VİDEOLARIN BU ZAMANA KADAR SAKLANMASININ NEDENİ OLAYIN SAVCILIGA İNTİKAL ETMESİYDİ ANCAK SAVCILIK DAVAYI REDDETTİ !!!

22 Şubat 2012 Çarşamba

günlüğümsü

bu günlerde çok sıkılıyorum.. ders çalışmam gerek zorunlu hissedince  yapasım gelmio ama  yapmadan da olmuyo..dersten sıkılınca çizime geçiorum.. ondan sıkılıncada derse.. tabi elimde telefon sürekli de bir twit atma halindeyim..çiziorum çiziorum kusana kadar çiziorum.. ama hepsi 15 er dk lık skechler.. adam akıllı bişi yok ..bunların yanı sıra pc de programla oluşturmam gereken bazı  çalışmalarda var katalog broşür afiş ve logo..ama hiç enerjim yok nedense.. aklımda o kadar çok fikir var ki  ne zaman icraata geçicem  merakla bekliorum..buraya da  pek bişi ekleyemiorum haliyle  bari  geçen gün okulda çizdiğim ineği   koyalım..ilk defa hayvan çizdim.. hocam beğendi ilk olmasına ragmen :)  şimdi karşınızda sarı kız :) 


telefonla çekince biraz kayık oldu :)

21 Şubat 2012 Salı

bu çekilişe kim katılmak istemez ki

Bal köpüğü tasarımdan harika bir çekiliş..ben bu makinaya bayıldım fotograf çekme delisi olarak bana çıkmasını diliyorumm :)

katılmak için Tık Tık 

17 Şubat 2012 Cuma

son zamanlarda ki halet-i Ruhiyem


içimde patlamaya hazır bi volkan gibi kaynayan bişey var sanki..bi bakıyorum kabıma sığmıyorum..bi bakıyorum miskin miskin dolanıorum evin içinde..elimde çay kahve ayağımdan  hiç çıkmayan panduf lar  üzerimde  bana bir kaç beden  büyük olan erkek kardeşimin poları ile o oda senin bu oda  benim  dolanıorum..

13 Şubat 2012 Pazartesi

objektifimden bir kaç kare..

Yine  bir zaruri sebepten ötürü  dar zamanda fotograf çekmek durumunda kaldım..hava şartları insanı zorlasada mecbur olunca yapıcak bir şey yok..hoş ben ne kadar donarsam donayım yine de seviyorum fotograf çekmeyi.. bana zor gelmiyor en azından..bunlar da kilise balat ve tren garında çektiğim fotograflardan  bazıları..


10 Şubat 2012 Cuma

çizik

Büyük iskender heykeline hayranlığımı bilen bilir.. hatta genel olarak heykelleri çok severim..dün gece  yine didemle  otururken birden o heykeli çizesim geldi..saat gece 12 ye geliodu sanırım..üşenmedim çizdim kendimce tabi.. yüzünü başka bi yüz olarak yaptım sonra sildim en iyisi yüzsüz olsun dedim.. zaten benim için önemli olan kısım anatomi..neyse işte velhasıl kelam çizittirdik  kanaatimizce..boş durmaktan iyidir dedik..


 ilk hali böyleydi biraz ara verdim

1 Şubat 2012 Çarşamba

bir kaç çizik

dün gece kankamla çiziktirdik  saolsun bana eşlik etti oda beni çizerek :) oda bir  resim yapışımız var ki  evlere şenlik :)

 İşte kankamın gözünden benim halim :) biraz dikkatli bakınca fiyonklu yüzük  ve her daim severek kullandıgım anahtar kolyemide yapmış :) kuzum benim 

beyaz huzur..pencereden kar görünür..