24 Mayıs 2012 Perşembe

duyarsız kalmayın !! sizde destek olun..

facebookta bir etkinlik başlattım.. doğuda ki okullara çocuk kitabı ve dergi göndermek istiyorum ve bunu el birliğiyle yapalım istiyorum.. çünkü yayınladıgım ücretsiz dergi postundan sonra  aradan 2 yıl geçmesine ragmen mail alıorum ..ihtiyaç olmasa bu öğretmenler ısrarla mail atmazlar.. ben elimden geldiğince destek olmaya ve destek toplamaya çalışıcam.. elimde henüz 6 dergi var bunlara çocuk kitabı da eklemek istiyorum yakın zamanda kitapçıya gidip çocuk kitabı da alıcam ayrıca çocuk dergisi yayınlayan yayın evlerinden de geçmiş sayılarını isticem..sizlerde destek olun lütfen.. bir kitap yada derginin kimsenin bütçesine zararı olmaz ..

etkinlik sayfası için bir tık 

en son aldıgım maili buraya kopyalıyorum..

     suruç cumhuriyet ilköğretim okulunda görevli öğretmenim okulumuz bulunduğu çevre bakımından düşük ekonomik düzeye sahip mevsimlik işçi olarak çalışan ailelerin çoçuklarından oluşmakta kütüphanemizin kitap eksiğini tamamlamak için çeşitli yayınevlerinden ve buna benzer kuruluşlardan kitap bağışı talebinde bulunmamıza rağmen olumsuz yanıtlar alıyoruz. Bunun için bu gibi kuruluşlar yerine sizin gibi değerli-hayırsever kuruluşlardan ve ilgililerinden kitap bağışı talebinde bulunuyoruz. Bu konuda yardımcı olabilmeniz umuduyla. yapabileceğiniz kitap bağışı sayısının bir önemi yok önemli olan burada bu konuda sıkıntı çeken çocuklara bir nebze olsun katkıda bulunmak. saygılarımla. müslüm BOZKUŞ(054456644913-m.bozkush@hotmail.com) cumhuriyet ilköğretim okulu (04146114056-onbirnisan caddesi cumhuriyet ilköğretim okulu şanlıurf/suruç)


1 yorum :

zoitsa dedi ki...

canım çok güzel bir etkinlik harika birşey düşünmüşsün ..yalnız değiştirebilme durumun varda bir kitap da senden olsun yapar mısın grubun adını?
kitap dağıtırken imla yanlışı yapmayalım