7 Nisan 2012 Cumartesi

prensesime veda vakti yaklaşıyor :(((


bebeğimle  pek ilgilenemediğim bir dönem, iş koşturmasından dolayı akşamdan akşama görüyorum onu..gece çalışırken oda uyumuyo bazen benimle birlikte, kucağmda otururken birden bir horultu sesi gelio sonra  sızıp kalıo yavrum..şila benim için o kadar değerli ki kimseye değişmem onu..bebekliğinden beri benimle .. birbirimize çok bağlıyız..ama ne yazık ki bi süreliğine bir arkadaşıma emanet edicem onu..

onsuz nasıl yapıcam bilmiorum çok alıştık birbirimize oda bensiz nasıl olucak onu da düşünemiorum..benimle birlikte uyur bana şımarırdı şimdi napıcak diye düşününce cnm sıkılıo :( alttarafı bi hayvan abartmaya gerek yok diye düşünen herkes düşüncesini kendine saklasın ..hayvan beslemeyen anlayamaz bu duyguyu..off şimdi çizim yaparken kalemimi almasını boyalarıma patisini  batırmasını gözümün içine bakıp patisiyle yanağıma dokunmasını  daha sayamadıgım bi çok şey olmıcak :((  gün içinde göremesemde evde oldugunu bilmek ayrı bi şeydi ama şimdi çok özlicem onu..arada görmeye gidicek olmam bile içimi rahatlatmıyor..

bu şarkıyı bebeğime ve kendime söylüorum
Nasıl Ayrılacağız Biz Seninle8 yorum :

Aynur Eşsiz dedi ki...

Evet gercekten hayvan beslemeyenler bizi anlamiyor. O bir oyuncak degil, canli bir kedicik. İnsallah cok fazla ayri kalmazsiniz.. Şila cook tatliymis masallah fotograflari da cook guzel :)

Berra dedi ki...

kesinlikle katılıyorum ..ayrılık zor nasıl dayanıcaz bilmiorum ama umarım kısa sürer :( tşk ederim kızım gerçekten çok tatlıdır asildir..

kozmetikperisi dedi ki...

Hayvan beslemeyen bu duyguyu bilmez,artık hayvan değil o evin bireyi:) ne kadar üzüldüğünüzü anlıyorum benimde kedim hastalanmıştı günlerce ağladığımı bilirim.Biliyorsunuz onlarında psikolojisi bu tür olaylardan etkileniyor,sizin yokluğunuzu anlayacaktır sık sık ziyaret edin kiterk edildiğini düşünmesin.Birde bırakacağınız yere ilk önce birlikte gidip orda bir kaç saat geçirip yien birlikte eve dönerseniz oranın kokusuna ortamına siz onu bırakınca adapte olması daha kolay olur.Zor bir süreç...

nilerk dedi ki...

ÇOK ŞİRİN BİR ŞEY AYRILMAK GERÇEKTEN ZOR OLUR AMA ALLAHTAN BİR SÜRELİĞİNE VE YABANCIDA DEĞİL...

Berra dedi ki...

kozmetikperisi: götürünce bende yanında kalıcam biraz çünkü bi anda bırakıp gelemem sık sık da ziyaretine gidicem .. ama çok üzgünüm vermek istemiorum onu..sanki oda anlamış gibi öyle duygu sömürüsü yapıyor ki.. dayanamıyorum :((

Berra dedi ki...

nilerk : çok zor geliyor nilerkcim..onun yeri benim yanım :( ama bazı şartlar öyle grerktirdi malesef :/

!♥KAPKARA CAMDAN KELEBEK♥! dedi ki...

ooo yazık bırakma onu annesiii.

Berra dedi ki...

!♥KAPKARA CAMDAN KELEBEK♥! canım mecburum yoksa bırakırmıyım hiç.. geçici bi süreliğine ayrılıcaz mecbur :(