1 Ağustos 2011 Pazartesi

aşk ve acı

bir süredir ortalıkta yoktum. Twitter'dan, facebook'tan  blog'tan beni merak edip mail atan arayan arkadaşlarıma çok tşk ediyorum. bir süre dinlenmem gerekti bu yüzden 10 gün kadar uzak kaldım herşeyden..İşten çizimlerimden kitaplarımdan bilgisayarımdan blogumdan  herşeyden ..

izine çıkmadan önce yaşadığım o kriz bi çok şeyi de beraberinde getirdi olmadık işler çıkardı başıma..çok kırılgan hassas bi yapım var biliyorum dirayetli değilim..dayanıklı hiç değilim..isterdim ki biraz gaddar acımasız duygusuz biri olayım..o zaman böyle olmazdı..sevmeseydim güçlü olurdum yine, ama sevdim ..


bu sinir krizleri bi kaç kere daha oldu ama önemsemiyordum sıcaktan bayıldım stresten üzüntüden diyordum  ta ki bu son iki tanesine kadar..mecburen izine ayrılmak zorunda kaldım..bu geçen zamanda ilk bi kaç gün  gerekli testleri yaptırdım.. O iğrenç makinaların içine girmek hemde tekrar tekrar, beni o kadar yordu ki hiç bişeye halim kalmamıştı, hatta bir şey yapmak için istek bile duymuyordum artık..başka uğraşlar bulup o bi kaç günün hastane sonralarını oyalanarak geçirdim..arada bir hikayemi yazmayı da ihmal etmedim tabi..sanırım  biraz hızlanmalı elimi çabuk tutup bitirmeliyim hikayemi, zaman geçiyor..


ve fırsatını bulunca kaçtım İstanbul'dan..herşey'den uzaklaşıp hepsini yok saymaya çalıştım..gittiğim yer o kadar sakindi ki..hiç gelmek istemedim..hiç bitmesin istedim..ama burada beni bekleyen dönmemi gerektiren şeyler yüzünden döndüm..hayatımın en güzel en unutulmaz günleri oldu orada yaşadıklarım..
 
4 yorum :

♥GÖNÜL ÇELEN♥ dedi ki...

Canım,Çok geçmiş olsun sana.Acil şifalar diliyorum.Mar sonuçların inşallah hayırlarla sonuçlansın.Asla kötüye yorup,kötü enerji alma üzerine.Çektiğin aşk acısıda hayırla sonuçlanır inşallah.Kendini dinlememeye çalış.
Hayırlı Ramazanlar.
Sevgiler:)

Berra dedi ki...

gönül çelen: çok saol cnm inş..herşeyin hayırlısı olsun diyorum..sevgiler..

coraline dedi ki...

geçecek merak etme.sızısı hep kalır da bir süre sonra üzmez seni.bekle geçer diyeceğim nihayetinde....

Berra dedi ki...

keşke :/