31 Mayıs 2011 Salı

kitapkolikten bir yarışma dahaGeçen sene yine burada yarışma duyurusunu yayınlamıştım..Şimdi Kitapkolik ikinci  yarışmayı da düzenliyor..Ve yine çok değerli bir kitap hediye ediyor sonunda..Katılmak isterseniz bu linkten buyurun..Ayrıca site de kitap hakkında yok yok,  merak ettiğiniz ama konusu bilmediğiniz için tereddüt ettiğiniz kitaplar varsa okuyanların  yaptığı yorumlar size fikir verebilir..

Kitapkolik
http://www.kitapkolik.net/kitap-odullu-yarisma-2

8 yorum :

Seymen_21.ekim dedi ki...

merhaba
konu kitap olunca ve ben de sırf bu kitap çekilişine katılabilmek için ,uğraşlardan sonra bir blog açtım.fakat;kitapkolik.net in linki bloğumda tıklanacak şekilde reklamını yayınlayamadım.onu da biraz daha uğraşlardan sonra yapabilirim.
ayrıca bence çok güzel bir etkinlik.

sevgilerle

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

seymen merhaba :) evet bence de harika bi etkinlik..iyi yapmışsın blog açmakla bu kitap etkinliği sana vesile olmuş oldu belki de :) ama blogun çıkmıyor yani tıkladım ama blogun açılmadı haberin olsun..

Seymen_21.ekim dedi ki...

merhaba berra
aslında bloğumla ilgili işlemleri tam gerçekleştiremediğimden dolayı açılmamış olabilir.ve de adımı ben başka yazmış idim,k.adım mail adresteki gibi görünüyor.rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz?mümkünse ve size rahatsızlık vermeyecek isem?

sevgilerle

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

mail attım size yardımcı olmaya çalışırım tabi kii..

Z dedi ki...

evinizin en güzel yerine ,en güzel resimi asmışsınız.kaç gündür özelikle bu resime bakmaktan alıkoyamadım kendimi.o kadar yorgunluğun sonunda,rahat bir uyku uyumak istercesine uzanmış.her kötü şeyin bittiğine inanarak.Golha ile baktım bu resime.gözlerimi açmakta zorlandım inanır mısınız?

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

çok tşk ederim papatya çiçeği..bende bunu çok seviyorum :)

Z dedi ki...

galiba ben bu blog işini yapamadım.aslında kitap için açmaya çalışmış idim.neyse böylesi olsun.zaten yaşamımda,bir kaç şeylerden başka sunabileceğim pek fazla şeyler yoktu.ben yine eskisi gibi sizi takip etmekle devam edeyim,yorumlarımı dile getireyim.herşey için teşekkür ederim.

sevgilerle

Adsız dedi ki...

Yarışmayı yayınladığınız için teşekkürler dilerseniz kitabı size indirimli olarak gönderebiliriz. İmzalı şekilde. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır.