30 Ocak 2010 Cumartesi

Bu spikere alkış istiyorum

Anıtkabir defterine, Atatürk'e haraket içeren yazılar yazan iki Norveçli' ye kızan spiker herşeye rağmen içinden gelip onlara güzel bir laf yapıştırdı. " Öküzlere haksızlık yapmış oluruz bunlara öküz dersek" . Helal spikere!

İyi seyirler!

Bookmark and Share

Merhaba Berra!!!

Berra anlık şok yaşayacaksın biliyorum :)))

Arkadaşlar, blogun sahibi Berra' dır. Ben kısa süreliğine ekip üyesiyim. Bu blogun şablon dahil arkaplanıyla ilgileniyorum, Berracığım bu blog olayını çözene kadar ama şöyle düşüncemizde var; bu Berra' nın bizimle ilgili hain planlarına engel olmak ya da arasıra kendimize savunma hakkı tanımak için acaba kısa süreliğine olayını kaldırsam mı? Şifrelerin bende Berra biliyorsun :) Şaka şaka... Sen yazılarına devam et, bende yardımlara devam edeceğim. Sana Türkçe kullanımıyla ilgili uyarıyı yapmayacam merak etme, rahat ol. Ara sıra ben dokunurum. Biliyorum şu an bunları okuduğunda çok şaşırcaksın. Amanın ne yapmış bu kız ben yokken :) Korkma korkma ben senin sanal kurduna benzemem, bilirsin :) hahaha...

29 Ocak 2010 Cuma

Ragıpcan (oğluşum )

evet şimdi sizlere minik bebegim ragıpcan dan yani benim için çooook önemli olan şu aşağıda fotografını gördüğünüz prensten bahsedicem .  ilk karşılaşmamız  pet shopta oldu .. hikayenin başından anlatıyorum biraz uzunca ama okuyun  sıkıcı değil :) 

28 Ocak 2010 Perşembe

bi'şey dicem

Herkese merhaba!  Zeynep  doğal ol içinden geldigi gibi  kısaca bişiler yaz dedi, bende aynen öyle yapıyorum kasmaya gerek yok tabi.  Ne yani cnm blog açtık diye :)  Çok mu düzgün yazmam lazım özenlemi seçmem gerek kelimelerimi  hayır tabiki ben böle biriyim  ordan oraya atlarım ... Sanki çok resmi bi yazışmaymış gibi  neyse bu blogu açmamdaki en büyük etken Zeynep'tir.beni sanal alemin sokaklarına saldı... Kurt Halime kapıcak beni :)  Her fırsatta sanada açalım sanada açalım dedi dedi durdu bende insanım cnm  dayanamadım açtım .. Blog ismine gelince Ahmet ortaya bi çöplük attı bende çöpçülük oldugundan  hoşuma gitti  sonra Zeynep ile evirdik çevirdik  Berra'nın yani benim çöplüğüm oldu .. Bu arada ben neciyim ondan da bahsetmedim çok karışık işlerle ugraşıyorum anlatmak uzun olur şimdi... Hem gizemimiz olsun demi her blog sahibi kendini anlatmak zorunda değil..  Bu blogta ne yazıcam  ne paylaşıcam şuan için bi fikrim yok onu sonra düşünücem  ama sizler yinede izleyin beni sağım solum belli olmaz .. Benim her yaptıgım bi olay sadece onları yazsam bile çeviririm burayı  :)  bunu zamana bölücem  azar azar yazarım .. burayı açmamın asıl sebebi kendi çöplüğümde rahat rahat cirit atmak için  facebooktan forumlardan sıkıldım heryerde bi kısıtlama var  forumlarda belli bi içerik varsa  orda içerigin dışına çıkamıyosun ee belki benim espirikim geldi  bişi dicem ama yok diyemessin burası makara yeri değil derler sonra yersin banı :) Facebook desen orda da kim ne yapmış ne etmiş kaç fotosu var falan filan oda sıktı dedim en iyisi buna noktayı ben koyam  açtım burayı hepimiz cirit atabiliriz  makarada serbest kukarada .. Tabi dozunda olması şartıyla  Ahmet ve Zeynep tşkler!