25 Ağustos 2010 Çarşamba

gecelik tasarımlarım


daha kalem tutmayı bilmiyoduk o zmanlar .. eskilerden  kalan  bazı çalışmalar.çok zevkliydi ya siluet çizmek .. değişik pozlar bulucam diye canım çıkıodu..kursta kızlarla    en güzel duruşu ben bulucam diye bütün moda dergilerini delik deşik etmiştik .. hey gidi günler ya :) o zman da böö geliodu bu  siluetleri çizmekten :) şimdi zevkli gelio ama çizmiyorum tabi ki ..zaman yok :) 

4 yorum :

hobibox dedi ki...

Yani kalem tutamaış halin buysa bilemiyorum yani, bir ara benim yaptıklarımı da yayınlayım bakalım beğeniicekmisin, çok zarif olmuş bunlar, harikasın, kalemine sağlık, sevgiler...

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

afetcim tşk ederim..cidden o zmanlar bişiden anlamıodum pek severek çizmemiştim bunlarıda ama iyi ki çizmişim diorum şimdi.. seninkileride görmek isterim sende ekle merak ettim .. tekrar tşkkürler..sende öylesin inan .

Ozlem dedi ki...

Waaayysss biz cin ali bile zor çizerken senin yaptıklarına bak canım benim, hiç resimle aram iyi olmadı olamadı zaten, bence bu tasarımlara devam et.......

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

:)) tşk ederim özlemcim bende pek beceremiorum ama elimden geldiğince çiziktirmeye çalışıorum işte ..istedikten sonra ve çalışınca herşeyi yapabilmek mümkün.. bence sende yapabilirsin ama belki ilgini başka şeyler çektiginden yönelmemiştirsin :)