28 Mayıs 2010 Cuma

Vuelve ( geri dön )
Amor mio
aşkım
Amor mio por favor
aşkım lütfen 
Tu no te vas
uzaklara gitme
Yo cuentare a las horas
saatleri sayacağım
Que nadia hoy
o dönene kadar

Vuelve
No volvere no volvere no volvere
No quiere recordan
No queire recordan

Vuelve
No volvere no volvere no volvere
No quiere recordan
No queire recordan

Lo laon lo la lo la
Lo la
Lo la
Lo la


(Gipsy Kings)

13 yorum :

rumuz ilkyaz dedi ki...

gozler senin mi?
sozler fransizca mi?

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

gözler benim cnm :)
sözler ispanyolca .. begendin mi şarkımı :)

komançi dedi ki...

tarkanın söylediği de çok güzeldi. eskilerden..:)

rumuz ilkyaz dedi ki...

sarkiyi degil de gözlerini begendim.Renk cok güzel,bakislar manali..:)

Dijital Günlük dedi ki...

Güzel gözler, nazar değmesin :) Ben göz renginin kahverengi olduğunu sanıyordum :)

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

ilkyaz tşk ederim cnm :)


zeynep beni bi oku üfle ya çok nazar degiyo :))

thank you beybiler :))

Syhn dedi ki...

e maşallah diyelim o zmn ;)

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

seyhan tşk ederim cnm :=)

papatya çiçeği dedi ki...

hımmm.berra hanım bu kişi siz misiniz?ama gerçekten de çok güzel bir foto.o zor günlerimde bu resmi nasıl gördüğümü bir bilseydiniz.tabi şimdiler de artık başka türlü bakıyorum ya hayata,o nedenle resminizi de baka türlü görüyorum.ama gerçekten de gözleriniz çok güzelmiş,özellikle de göz renginiz.
doğrusunu söylemem gerekirse,siteniz için de bu bölüme her açtığımda bakmamın asıl nedeni bu şarkıdır.bu şarkının benim için çok çok özel bir yeri var.çok defalarca çalar çalar ve çalardım.benimle birlikte çoğu insanda dinlerdi,özellikli insanda.
bu şarkıyı burada duyduğum zaman çok şaşırmıştım ve o kadar mutlu olmuştum ki anlatamam.bu şarkıyı illa ki,buradan dinliyorum.başka bir yerden de dinlemedim,biliyorum ki buradan dinlediğim kadar güzel olmayacak.
bilmeden benim çok sevdiğim parçaya sitenizde yer vermişsiniz ve ben bunun için de ayrıca size teşekkür ederim.
o zamanlar teşekkür etmek için uğraşmıştım ama bir türlü yapamıyordum.bugün kendi adıma bu borcumu yerine getirdim.
benim için büyük bir şey idi bu parçayla tekrar karşılaşmam.

sevgilerle

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

papatya çiçeği: evet cnm benim :) tşk ederim..bu şarkı benim içinde başkadır bi anlamı yeri vardır.. senin bir derdin var paylaşmak istersen dinlerim..seni görmedim ama bi mahzunluk var yorumlarında bile böyle yada bana öyle gelmiş olabilir bilmiorum ama dediğim gibi mailim sayfanın en üstünde yazıyor..beklerim cnm sevgiler ..

papatya çiçeği dedi ki...

bütün insanlar gibi.bir takım sıkıntılar biter ,yerini dolduracak başka sıkıntılar başlar.hayatın acı yanları olmaz ise,tatlı yanları bilinmez.herkesler gibi yani.yine de teşekkür ederim.benim hayatım da önemi ve yeri farklı olan bazı şeylerin tesadüfen sizin adınız altında olması,sizin de sevdiğiniz şeyler olması ,size böyle düşündürmüş olabilir.biraz da ,dediğim gibi ben teknolojiden falan bayağı uzak kalmışım bunun da etkisi vardır muhakkak.bazen yapmanız gerekenler vardır ve sizin sorumluluğunuzda olduğundan,kendinize ayırabileceğiniz vakitler yoktur. biraz biraz vakit buluyorum.

sevgilerle

Berra'nın Çöplüğü dedi ki...

herşey gönlünce olsun cnm ..hayat kısa bazı şeyler için üzülmenin ne kadar gereksiz oldugunu çok sonradan fark edioruz ..sıkıntısız bi yaşam yok ama daha edilgen bir hale getirmekte mümkün aslında ..

papatya çiçeği dedi ki...

gereksiz olduğunu düşünmememiz gerekir.o zaman içerisinde,beyin vücuda derki"verebileceğin en normal tepki üzüntüdür".tabi zaman ilerleyip de,bir gün düşündüğünde ise "saçmaıkmış"diye söylenebilmektedir.yani,her sonraki yıl,geçen yıldaki yaşın beğenilmemesi gibi.bence,üzünülmesi gereken durum çıktı ise karşımıza üzüntü yaşanılmalı,mutlu olunması gereken durum çıktı ise karşımıza mutluluk yaşanılmalı.gönül ister ki,mutluluklar ebedi olsun.sizin de dediğiniz gibi,edilgen hale getirilebilir.

sevgilerim ile